Home Місто У Житомирі вже відзначають День Соборності і Свободи України

У Житомирі вже відзначають День Соборності і Свободи України

82

21 січня відбулося урочисте покладання квітів з нагоди Дня Соборності та Свободи України до меморіальної дошки М. С. Грушевському, меморіального погруддя В. М. Чорноволу, пам’ятника І. Я. Франка, пам’ятника Т. Г. Шевченка.

Участь у покладанні брали голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Рижук, заступник голови – керівник апарату обласної державної адміністрації Олександр Никитюк, заступник голови обласної державної адміністрації Віктор Балюрко, голова обласної ради Йосип Запаловський, Житомирський міський голова Володимир Дебой, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники громадських організацій.

Квіти поклали до меморіальної дошки М. С. Грушевському на будинку, в якому працювала Мала Рада Української народної республіки на чолі з Михайлом Грушевським, до меморіального погруддя В’ячеслава Чорновола, до пам’ятників Івану Франку та Тарасу Шевченку – великим синам України, які прославляли її, боролися за вільну незалежну державу.

«Святкування Дня Соборності України – це вияв того, що український народ за унітарну, єдину та неподільну державу, святість її кордонів, святість української нації. З кожним роком ми бачимо, що люди все більше починають сприймати це свято, розуміти для себе значення слова – соборність, і заходи, які в рамках урочистостей ініціює обласна влада, мають на меті додати йому публічності і значимості», – поділився з журналістами своїми думками стосовно рівня громадської підтримки святкування Дня Соборності на Житомирщині голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Рижук.

За інформацією прес-служби облдержадміністрації

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here