Home Місто У Житомирі з 15 квітня батареї стануть холодними

У Житомирі з 15 квітня батареї стануть холодними

94

У Житомирі підходить до завершення опалювальний період. За графіком централізоване теплопостачання припиняють 15 квітня.

Цей сезон пройшов рівно та без значних аварій – відзвітував на виконкомі начальник міського управління комунального господарства Олександр Марцун.

Про це повідомляє радіостанція «Житомирська хвиля».

Він пояснив це добре проведеною попередньою роботою з технічного переоснащення 17 котелень, заміною 23 старих котлів, перекладанням аварійної високо затратної магістральної теплової мережі по вул. Шевченка , інших зовнішніх теплових мереж загальною протяжністю майже 5 кілометрів.

Без аварійних ситуацій пройшов опалювальний сезон і загалом по області, засвідчив Геннадій Забродський, директор обласного департаменту житлово-комунального господарства. За його словами, вирішене питання Овруча, де були відключені котельні, а квартири переводилися на автономне опалення:

"Це питання ми вже закрили. Два рази сесія облради виділяла кошти, для того щоб перевести Овруч на індивідуальне опалення. І на сьогодні я є прихильником думки, що малі міста, містечка, селища повинні відмовлятися від централізованого і переходити на автономне опалення"

Якщо невеликі багатоквартирні будинки технічно легко перевести на автономне опалення, то внутрішня тепломережа багатоповерхівок в обласному центрі не розрахована на індивідуалку. І все ж таки люди намагаються від’єднатися від централізованого теплопостачання.

За три останні роки до Житомирської міськради заяв на встановлення автономного опалення надійшло понад 3 тисячі 200. Спеціальна комісія розглянула 824 звернення.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here