Головна Місто У Житомирі за два роки планують утеплити всі школи та садочки

У Житомирі за два роки планують утеплити всі школи та садочки

39
0

До Дня захисту дітей міська влада влаштувала для житомирян загальнеміске свято "Країна дитинства-країна мрій". Відзначення події було організовано у міському Гідропарку. Вздовж пішохідної алеї та на узбережжі річки для дітей розмістили острівки з майстер-класами, влаштували різні естафети та розбили містечко скаутів.

Про це інформують на сайті міськради.
 
На сцені впродовж дня запланували виступи дитячих колективів та гала-концерт від Житомирської обласної філармонії.
 
Урочиста частина заходу полягала у відзначені 25 учнів та вихованців загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів міста стипендією міського голови. Сергій Сухомлин подякував обдарованим дітям за здобутки та вручив кожному грошову нагороду у розмірі півтори тисячі гривень.
 
«Житомир має найкращих дітей. Дітям та їх батькам зараз не вистачає свята. В непростий для країни час дуже багато негативу ллється на дітей з екранів телевізорів. Тому їм важливо постріляти з лука, пострибати на батуті, просто поспілкуватися один з одним. А ще я приємно вражений, скільки в Житомирі обдарованих дітей. Ми багато коштів вкладаємо в енергоефективність. Цьогоріч плануємо утеплити 10 дошкільних навчальних закладів. Сподіваюся, що за 2 роки ми утеплимо всі школи та садочки нашого міста, аби наші діти відчували себе комфортно. Плануємо в цьому році обладнати всі школи комп’ютерними класами, тому виділяємо 5 млн 
грн. на закупівлю комп’ютерів для шкіл», – зазначив Сергій Сухомлин.
 
Окрім стипендій міського голови обдарованим дітям, з рук мера по  500 грн отримали і діти-переможці всеукраїнських турнірів з історії та філософії. 
 
Також Сергій Сухомлин зазначив, що 2 червня запланована зустріч житомирських учителів з Міністром освіти Лілією Гриневич, яка розповість про плани реформування системи освіти.


ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here