Home Місто У Житомирі затримуються із відновленням водопостачання – вода буде після 21:00 год

У Житомирі затримуються із відновленням водопостачання – вода буде після 21:00 год

235

У Житомирі затримуються із відновленням водопостачання. Замість 12:00 год вода у кранах житомирян зявиться тільки після 20-21:00 год 5 липня. Це за найоптимістичнішими прогнозами.

Про це повідомив директор КП "Житомирводоканал" Андрій Нікітін:

"Це ювелірний процес, який зараз відбувається. Ми не встигаємо вкластися у відведені 36 годин. За нашими оптимістичними розрахунками, найшвидший термін відновлення водопостачання міста буде після 20-21 години. З цього часу житомиряни почнуть відчувати тиск у кранах. Ми робимо максимально все, щоб якнайшвидше відновити водопостачання.

Виникло багато додаткових робіт, яких ми не очікували. Працювало близько п’яти десятків людей, довелося залучати додаткових працівників та техніку. Роботи такої складності ми виконуємо вперше".

Як повідомили на водоканалі, бригади працюють там уже понад 34 години. До 40 основних працівників довелося залучати додаткових робітників та техніку.

Бетон, який "тримав" старий трійник, не хотів "викорчовуватися" і на боротьбу із ним довелося залучати додаткові сили: безпосередньо працівників водоканалу та інших підрядних організацій – ці роботи забрали кілька годин часу. Окрім того, час від часу павільйони підтоплювадо водою, яку необхідно було щоразу відкачувати, щоб мати змогу працювати далі.

Наразі на будівельному майданчику майже 40 працівників. Хлопці монтують водопровідний трійник. Попереду – зварювальні роботи і запуск води у систему.

Щоб відновити водопостачання, потрібно близько десяти-дванадцяти годин. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here