Home Місто У Житомирі завершили будівництво двох дитячих будинків сімейного типу

У Житомирі завершили будівництво двох дитячих будинків сімейного типу

236

У Житомирі 20 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, незабаром оселяться у будинках сімейного типу. Будівництво двох таких будинків на провулку Евеліни Ганської, 33-33а вже завершено. Про це повідомляє пресслужба міської ради.

«Для мене надзвичайно важливо, що в інтернатних закладах вже майже не залишилося житомирських дітей. Забезпечити комфорт для сімей,  у яких виховуються діти з непростою долею, – наш обов’язок. Найголовнішим є те, що тут дітлахи  отримають батьківське тепло. Крім того, незабаром німецький  фонд будуватиме у Житомирі ще один ДБСТ: сесія міськради вже надала дозвіл на розробку землеустрою», – розповів міський голова Сергій Сухомлин.

Загальна площа кожного будинку – 290 м2.  Сім’ї проживатимуть тут у найкращих умовах: сучасне планування, зовнішнє утеплення, підлога з підігрівом, якісні меблі, побутові прилади та ін. За кошти місцевого бюджету  поблизу заасфальтували дорогу. На території незабаром облаштують  і  дитячий  майданчик з тренажерами та зоною відпочинку для дітей мікрорайону.

Нові  будинки зовсім скоро будуть передані  новоствореним родинам.  Пані Наталія має трьох рідних дітей.  Не вагалася, приймаючи рішення  огорнути турботою ще до 10 дітлахів, бо має власний досвід: її батьки є вихователями ДБСТ.

Після заселення родин в будинки ще два ДБСТ приєднаються до переліку дитячих будинків сімейного типу, які функціонують у Житомирі. Тепер їх буде 9.


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here