Home Місто У Житомирі жінка отримала «у спадок» від чоловіка дві бойові гранати

У Житомирі жінка отримала «у спадок» від чоловіка дві бойові гранати

80

З 1 по 31 травня на території області триває місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухових пристроїв.

Відтак, кожен житель Житомирщини  має змогу передати до райвідділів міліції області приховані забавки, що досі зберігалися незаконно, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності.

Нагодою позбутися небезпечної знахідки скористалася 47-річна житомирянка, яка днями звернулася до Богунського райвідділу міліції.

Жінка розповіла міліціонерам про те, що після смерті чоловіка вирішила відремонтувати будинок, що залишився їй у спадок. Під час прибирання в меблях  господиня виявила два підозрілих предмети, зовні схожих на бойові гранати. Схвильована жінка одразу звернулася до правоохоронців.

На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група райвідділу разом зі спеціалістом-вибухотехніком. Небезпечні предмети було вилучено та направлено на експертизу. За попередніми даними, вони є бойовими гранатами, які колишній чоловік, військовослужбовець, незаконно зберігав за місцем проживання.

Завдяки вчасному зверненню до міліції та вмілим діям спеціалістів небезпечну знахідку буде знешкоджено.

Як повідомив заступник начальника УМВС – начальник міліції громадської безпеки Юрій Лебідь, протягом двох тижнів від початку місячника добровільно «роззброєння» громадяни   здали 87 одиниць мисливської зброї, з них армійських зразків – 12, мисливської гладкоствольної зброї – 67, холодної зброї – 5, саморобної – 3 одиниці. Крім цього, працівники міліції вилучили у населення більше 4 тисяч боєприпасів, серед яких понад 3 тисячі – до зброї армійських зразків.

Ще 31 житель Житомирщини вирішив позбутися спецзасобів, які за різних обставин опинилися у них. У процесі «роззброєння» 12 громадян, які добровільно здали зброю, звільнено від кримінальної відповідальності за незаконне зберігання вогнепальної зброї, боєприпасів та вибухових матеріалів.

Відтак, шановні громадяни, запам’ятайте: у разі виявлення незареєстрованої зброї, а тим паче боєприпасів, вибухових речовин – не слід їх привласнювати та зберігати. Такі дії небезпечні та незаконні, за що передбачено як адміністративну, так і кримінальну відповідальність. Тому варто скористатися гарною нагодою та саме зараз позбутися небезпечних пристроїв, зброї, вибухових речовин, добровільно повідомивши про них до найближчого міськрайвідділу міліції або своєму дільничному інспектору. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here