Home Місто У Житомирі журналісти збираються на новорічний вогник

У Житомирі журналісти збираються на новорічний вогник

88

Новорічний вогник для журналістів проведуть у Житомирі, – повідомляє Репортер Житомира.

Зустріч у неформальному колі відбудеться цього четверга в Паб & лаунж – бар "ФРЕГАТ".

Організаторами стали житомирські журналісти. Ідея неформальних зустрічей житомирських медійників для обговорення професійних питань, підвищення рівня корпоративного духу в умовах можливого посилення тиску на пресу, обговорювалась журналістами Житомира вже не один рік.

20-го грудня 2012-го року напередодні кінця світу, щоб так би мовити перестрахуватися, журналісти Житомира зберуться, ще раз підтвердивши той факт, що українці об’єднуються самі знаєте перед чим. Це звісно ж жарт.

Журналісти Житомира згадають рік що минув і зроблять прогнози на майбутнє. Відомий карикатурист Василь Вознюк піддасть "перцю" своєю творчістю. Окрім цього – будуть виступи місцевих вокалістів, циганочка з виходом і все таке. Ну і звісно ж, журналісти і самі можуть продемонструвати свої таланти. Можливо, хтось з преси Житомира уміє грати на баяні? Хто наважиться на таке?)

Загалом, свято планується веселим та невимушеним. Ведучі – Віктор Мельниченко та Інна Власенко.

Якщо ж сюжет про цю зустріч вийде 21-го, або 22-го грудня на місцевому телебаченні, значить плем’я Майя помилилось у своїх розрахунках.

Якщо усім все сподобається, та ідея клубу для журналістів втілиться і у подальших зустрічах. Коло учасників розшириться.


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here