Home Місто У Житомирі зникнуть магазини ”second hand”

У Житомирі зникнуть магазини \”second hand\”

116

Депутат від "Батьківщини" Віталій Немилостивий зареєстрував законопроект "Про заборону оптової та роздрібної торгівлі…» № 2320, пише 20 хвилин.

На думку автора, така заборона потрібна для покращення української економіки. Зокрема, в питаннях легкої промисловості і навіть корупції. Крім того, депутат нарікає і на безпеку цього товару.

«Без належного проведення державної санітарно-епідеміологічної експертизи і подальшої реалізації цих товарів на ринках оптової та роздрібної торгівлі в Україні цей товар несе загрозу життю людей та навколишньому середовищу, а також створює негативний імідж нашої країни в світі,» – пояснює Віталій Немилостивий.

Депутат обласної ради Дмитро Кропачов, в.о. голови Житомирської територіальної організації «Фронт змін» вважає, що такі заборони нічого не вирішать:

– Чому мова йде тільки про «секонд» легкої промисловості, хіба загрозу не несе, наприклад, автомобільний «секонд» чи дешевий китайський одяг, які також потребують перевірки.Чому замість того, щоб налагодити та проводити належну експертизу всього, що завозиться, включаючи «секонд», потрібно щось вибірково забороняти.

Житомисрький депутат не забув і про звичайних людей:

-Вважаю, що забороняти дешевий товар при мізерних зарплатах не зовсім є турботою за людей. Також відсутність конкуренції на ринку не дуже буде сприяти розвитку вітчизняної легкої промисловості.

Нагадаємо, ідея заборонити імпорт "second hand" у 2011 році викликала масові протести.

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here