Home Місто Дебой обіцяє гарячу воду навіть влітку. Тільки наступного року

Дебой обіцяє гарячу воду навіть влітку. Тільки наступного року

96

 22 вересня Житомир долучається до акції «День без авто». Всесвітній день без автомобіля (World Carfree Day),  щорічно відзначається 22 вересня у багатьох країнах світу, проводиться з метою пропаганди ідеї пішого і велосипедного способів пересування та використання громадського транспорту. Головний девіз Дня: «Місто як простір для людей, простір для життя».


Також, 22 вересня у Житомирі відбудеться акція «Велосипедом на роботу». Закликаємо житомирян долучитися. до цього заходу і поїхати на роботу чи навчання велосипедами, але з 8:00 по 9:00 годину заїхати на Михайлівську, щоб поспілкуватися з однодумцями. 

А о 17:00 годині запрошуємо бажаючих на велоекскурсію «Мурали Житомира» (збір біля міської ради).

Крім того, Житомир вперше доєднався до Європейського тижня мобільності. У цьому році ми стали дев’ятим українським містом, що долучилося до цієї ініціативи. Європейський тиждень мобільності – загальноєвропейська ініціатива, спрямована на покращення стану довкілля і умов життя в громадах. Щороку з 16 по 22 вересня його святкують у понад 5 тисячах міст Європи, щоб показати, що використання приватних автомобілів потрібно зменшувати, а громадського транспорту і велосипедів – збільшувати.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here