Головна Місто У Житомирських колоніях зберуться священнослужителі усіх християнських церков

У Житомирських колоніях зберуться священнослужителі усіх християнських церков

121
0

 

На базі Житомирської виправної колонії (№4) та Житомирської установи виконання покарань (№8) відбудеться виїзне засідання Української Міжконфесійної Християнської Місії «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі.

Про це повідомляє прес-служба управління Державної пенітенціарної служби України в Житомирській області

 

26 березня 2014 року представники 12 християнських конфесій, які входять до складу Української Міжконфесійної Християнської Місії «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі» візьмуть участь у виїзному засіданні Місії, яке буде присвячене питанням взаємодії представників релігійних конфесій та адміністрацій пенітенціарних установ по профілактиці самогубств серед засуджених та ув’язнених.

Під час заходу будуть відвідані об’єкти житлової та виробничої зони Житомирської виправної колонії (№4), в тому числі каплиця св. Лонгіна Сотника і місце будівництва церкви Благовіщення Святої Богородиці на території колонії, та сектор для тримання чоловіків, засуджених до довічного позбавлення волі, у Житомирській установі виконання покарань (№8) з розташованою там каплицею преподобного Варлаама Керетського. У клубі Житомирської ВК-4 учасники заходу поспілкуються із засудженими.

Також у Житомирській ВК-4 відбудеться брифінг начальника управління ДПтС України в Житомирській області В.М. Бурака та учасників засідання Української Міжконфесійної Християнської Місії.

Початок о 9 годині 45 хвилин 26 березня 2014 року в Житомирській виправній колонії (№4), за адресою м. Житомир, вул. Ватутіна, 172

 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here