Головна Місто У житомирських медиків знову накопичується заборгованість по зарплаті

У житомирських медиків знову накопичується заборгованість по зарплаті

54
0

Профспілки мають підтримати медичних працівників у проблемі з виплатою їм заробітних плат. Про це під час зустрічі з профспілками міста повідомив Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

В Державний бюджет України минулого року заклали субвенцію на охорону здоров’я не у повному обсязі. Таким чином у 2017 році очікується заборгованість по зарплатні медикам Житомира у розмірі 64 мільйони гривень.

«Зараз знову накопичується заборгованість по зарплаті нашим медичним працівникам. Я звертаюся до профспілок, щоб ви допомогли у вирішені цієї проблеми. Якщо держава не виконає своїх зобов’язань, то місто буде змушене шукати гроші у своєму бюджеті. Всі розуміють, що це кошти житомирян, які можна використати на потреби міста», – сказав Сергій Сухомлин.

Нагадаємо, що Житомирська міська рада неодноразово зверталася до Міністерства фінансів та Міністерства охорони здоров’я щодо недостатнього фінансування медичної галузі. Керівники міста провели ряд зустрічей з заступниками міністрів і міністрами. Підсумком цього стала поїздка медпрацівників до Кабміну з вимогою виплатити заробітну плату.

За матеріалами прес-служби міськради

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here