Home Місто У житомирських ”натуральних” шкарпетках знайшли лише 15 % льону

У житомирських \”натуральних\” шкарпетках знайшли лише 15 % льону

114

 За дорученням Антимонопольного комітету України Житомирським обласним територіальним відділенням проведено дослідження щодо наявності в діях ПАТ “Україна”  у місті Житомир ознак порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції.

За результатами проведеного дослідження встановлено, що в роздрібній мережі виявлено реалізацію шкарпеток чоловічих ТМ “Легка хода” виробництва ПАТ “Україна”, на етикетках яких розміщено напис “Льон” та позначення “натуральний”, що не відповідає дійсності, оскільки до складу шкарпеток крім 15% льону, входять 25% бавовни, 35% поліестру, 25% поліаміду.

Разом з тим, пересічний споживач, побачивши на етикетці шкарпеток напис “Легка хода льон чоловіча колекція”, може сприйняти його як свідчення того, що шкарпетки містять натуральне волокно – льон 100%, хоча в складі шкарпеток льону всього 15%.

 

Інформація про наявність натурального волокна приваблює споживачів своїм природним походженням та стимулює до придбання саме цього товару.

 

Отже, інформація про властивості шкарпеток “Легка хода льон чоловіча колекція”, виробництва ПАТ “Україна” м. Житомир, розміщена на лицьовій та зворотній етикетках, є неповною та неточною та може ввести в оману споживача.

 

Зважаючи на те, що на даний час ПАТ “Україна” не використовує етикетку “Легка хода льон чоловіча колекція” та знищено залишки етикеток, адміністративна колегія Житомирського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, рекомендувала ПАТ “Україна” в подальшому під час нанесення позначень на етикетки стосовно складу та назви шкарпеток зазначати повні, точні та правдиві відомості, які можуть вплинути на наміри споживача щодо придбання товарів (послуг).

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here