Home Місто У Житомирській колонії відкриють молитовні кімнати для засуджених

У Житомирській колонії відкриють молитовні кімнати для засуджених

72

У Житомирській установі виконання покарань (№8) архієпископ Житомирський та Новоград-Волинський Никодим здійснив чин освячення  каплиці  на території сектору для тримання чоловіків, засуджених до довічного позбавлення волі

Про це повідомляє Прес-служба управління ДПтС України в Житомирській області

17 квітня в присутні керівництва управління Державної пенітенціарної служби України в Житомирській області на чолі з начальником управління генерал-майором внутрішньої служби Віктором Мошківським відбулося освячення храму на честь преподобного Варлаама Керетського у Житомирській установі виконання покарань (№8) на території сектору для тримання чоловіків, засуджених до довічного позбавлення волі.

Звершував чин освячення архієпископ Житомирській і Новоград-Волинський Никодим у співслужінні священників Житомирської Єпархії Української Православної Церкви.

– Сьогоднішнє освячення храму Божого в цих стінах для нас важлива подія, адже в установі тримається 186 чоловік, засуджених до довічного позбавлення волі, – зазначив у інтерв’ю  представникам ЗМІ начальник управління В.В. Мошківський, – ці люди хочуть своїми молитвами спокутувати свої гріхи та отримати духовну підтримку під час відбування покарання. Ми у своїй повсякденній роботі бачимо, що віруючі засуджені значно менше допускають порушення режиму утримання, серед них не спостерігається спроб самопошкоджень, симуляції, навмисного ухилення від праці. Тому ми свідомо йдемо цим шляхом і приділяємо питанню взаємодії із релігійними організаціями значну увагу.

У планах керівництва Житомирської установи виконання покарань (№8) відкрити також молитовні кімнати для засуджених, які відбувають покарання в камерах максимального рівня безпеки, та для жінок, що утримуються в слідчому ізоляторі.

Загалом установи виконання покарань Житомирської області  відвідують представники 25 релігійних конфесій та організацій, які охоплюють своєю роботою більше 3,6 тис. осіб, а це майже дві третини від усієї кількості осіб, що тримаються в УВП області.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here