Home Місто У Житомирській обласній лікарні запрацював реперфузійний центр

У Житомирській обласній лікарні запрацював реперфузійний центр

132

 Сьогодні, 1 листопада, розпочав роботу реперфузійний центр на базі Житомирської обласної клінічної лікарні імені О.Ф.Гербачевського.

 
Про це повідомляє начальник управління охорони здоров’я Житомирської ОДА Микола Суслик.
 
«Пацієнти будуть потрапляти у реперфузійний центр, як тільки з’явиться така потреба. Основний напрям – це стентування при гострому коронарному синдромі. Акцент ставиться на попередженні інфарктів. Також проводяться імплантації штучних та постійних водіїв ритму серця, виконуються нейрохірургічні втручання», – розповідає Микола Суслик.
 
За його словами, завдяки такому методу лікування як коронарне втручання пацієнт до 5 днів перебуває в кардіологічному відділенні обласної лікарні, тиждень знаходиться під наглядом лікарів за місцем проживання. І вже через місяць повертається до звичного ритму життя. Тоді як при медикаментозному лікуванні інфаркт розвивається, пацієнт до 6 місяців перебуває на лікуванні, після чого йому оформлюють групу інвалідності.
 
Реперфузійний центр має 12 ліжок, інфузомати, дефібрилятор, сучасні дихальні апарати, приліжкові кардіомонітори та ін. Він надаватиме медичну допомогу пацієнтам області з гострим коронарним синдромом в цілодобовому режимі. Задля функціонування центру введено 28 нових ставок працівників.
 
Нагадаємо, Ігор Гундич відкрив реперфузійний центр 27 жовтня.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here