Home Місто У Житомирській області працюють іноземці з 22 країн світу

У Житомирській області працюють іноземці з 22 країн світу

141

 З початку 2018 року Житомирським обласним центром зайнятості оформлено 48 дозволів на застосування праці іноземців, 19 з яких – повторно. Загалом, з урахуванням виданих дозволів у попередні роки, на сьогодні офіційно зайнятими в області є понад 130 представників інших держав.

Дозволи видані роботодавцям Житомирської області на застосування праці іноземців з 22 країн світу. За країнами постійного проживання найбільше дозволів отримали громадяни Туреччини, Франції, Болгарії, Данії, Індії, Німеччини та Польщі.


Іноземці працюють здебільшого на керівних посадах або ж є фахівцями, яких не знайшлося серед жителів області. Це, приміром, петрограф, пілоти повітряного судна, фахівці з раціоналізації виробництва, менеджер у сфері досліджень і розробок, головний фізик та ін.


Основні сфери економічної діяльності, в яких зайняті іноземці на Житомирщині – агропромисловий комплекс (агрономи, зоотехнік), швейне виробництво (технологи) та громадське харчування (керівники закладів та шеф-кухарі).

Додаткова інформація – у секторі з питань застосування праці іноземців  та осіб без громадянства обласного центру зайнятості

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here