Home Місто У Житомирській області проведуть «День безпеки» на дорогах

У Житомирській області проведуть «День безпеки» на дорогах

103

 4 жовтня на території Житомирської області проходитиме «День безпеки» з метою забезпечення безпеки перевезень, попередження аварійності на автомобільному транспорті та міському електричному транспорті загального користування в осінній період.

 
Про це інформує Укртраснбезпеки у Житомирській області.
 
Мета проведення заходів – це підвищення безпеки дорожнього руху, попередження та запобігання дорожньо-транспортних пригод при здійсненні перевезень пасажирів та вантажів, дотримання перевізниками та водіями вимог законодавства в сфері автомобільного транспорту.
 
Особлива увага буде приділена автомобільним перевізникам, які здійснюють нерегулярні, регулярні спеціальні, перевезення пасажирів для власних потреб та перевезення небезпечних вантажів.
 
Крім того під час проведення заходів увага приділятиметься забезпеченню перевізниками:
передрейсових технічних оглядів транспортних засобів та технічному стану ТЗ в цілому,
проходження водіями передрейсових та періодичних медичних оглядів,
обов’язкового зберігання автобусів, що використовуються для перевезення пасажирів на комерційній основі у спеціально пристосованих для цього приміщеннях, гаражах майданчиках, стоянках, забезпечених засобами охорони;
проведення інструктажів з водіями транспортних засобів,
дотримання водіями режимів праці та відпочинку,
обов’язкових видів страхування на автомобільному транспорті;
наявності визначених статтями 39 і 48 Закону України «Про автомобільний транспорт» документів, на підставі яких здійснюються перевезення автомобільним транспортом.


Довідково. «День безпеки» проводитиметься управлінням Укртрансбезпеки у Житомирській області спільно з Патрульною поліцією м. Житомира.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here