Home Місто У Житомирській області відкрили меморіальну дошку загиблим ліквідаторам ЧАЕС

У Житомирській області відкрили меморіальну дошку загиблим ліквідаторам ЧАЕС

233

26 квітня у м Чуднів на фасаді 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини відбулася церемонія урочистого відкриття пам’ятної меморіальної дошки Чуднівським пожежним – учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у 1986 році – капітану внутрішньої служби Леоніду Шияну, старшому прапорщику внутрішньої служби Олександру Сусону, Аркадію Бугайчуку, Івану Коцюбі, Володимиру Опрелянському, Петру Михалюку та Івану Калінчуку.

Про це повідомляє У ДСНС у Житомирській області.

У заході взяли участь: заступник начальника Управління ДСНС Житомирщини Олег Шахрай, представники органів місцевої влади та самі ліквідатори аварії на ЧАЕС

Право відкрити меморіальну дошку було надано дружині загиблого пожежного-ліквідатора Надії Михалюк. Після цього відбулося освячення дошки. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих ліквідаторів та згадали їх життєвий шлях.

Зокрема, Олег Шахрай зазначив: «Сьогодні ми відкриваємо меморіальну пам’ятну дошку нашим землякам, безстрашним пожежним. Нажаль троє з них вже пішли з життя: Володимир Опрелянський, Петро Михайлюк та Іван Калінчук. Ціною неймовірних зусиль і власного здоров’я разом з товаришами виконували поставлені завдання, але за це пожертвували найдорожчим – своїм життям і пішли у вічність заради майбутнього свого народу та всього людства».

По закінченню церемонії присутні поклали квіти до меморіальної дошки, яка є символом безсмертної пам’яті пожежних-ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, а їх життєвий шлях служитиме прикладом для молодих фахівців пожежно-рятувальної служби.

 LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here