Home Місто У Житомирській виправній колонії підбили підсумки роботи засуджених

У Житомирській виправній колонії підбили підсумки роботи засуджених

192
25 грудня у Житомирській виправній колонії №4 підбили підсумки роботи засуджених у 2011 році, їх участі у програмах диференційно-виховного впливу, у житті колективу. З нагоди наступаючих різдвяно-новорічних свят проведений концерт, підготовлений власними силами.
 
У заході, окрім засуджених та їх рідних і близьких, взяли участь секретар обласної спостережної комісії Максим Свірський, член спостережної комісії при виконавчому комітеті міської ради Віталій Скороход, представники засобів масової інформації.
 
Такий своєрідний день відкритих дверей в установі проводиться щоквартально і, за словами працівників установи, має позитивний психоемоційний і виховний вплив на тих, хто відбуває покарання.
 
Житомирська виправна колонія №4 є установою середнього рівня безпеки. На даний час тут відбувають покарання 1438 чоловіків, вперше засуджених за скоєння вбивства, за незаконний обіг наркотичних речовин тощо. 
 
Важливу роль у виконанні та відбуванні покарань має залучення засуджених до праці. У промисловій зоні установи засуджені займаються дерево- і каменеобробкою, створена лінія по виготовленню гумового взуття, у наступному році планується запуск лінії з виготовлення кросівок. Під замовлення тут виготовляють меблі тощо.
 
Фактичний випуск товарної продукції підприємством Житомирської виправної колонії №4 в діючих цінах за 10 місяців 2011 року склав 5 млн. 903 тис. грн. 
 
Підбиваючи підсумки стану дисципліни серед засуджених за 2011 рік, їхнє ставлення до праці, перший заступник начальника колонії В’ячеслав Кіріченко повідомив, що за 12 місяців поточного року зареєстровано 2114 порушень дисципліни (у 2010 р. – 2301), серед яких переважають умисне ухилення від праці, порушення розпорядку дня. 
 
Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації 
 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here