Home Місто У Житомирському районі учасники АТО перекрили рух на трасі Київ-Чоп

У Житомирському районі учасники АТО перекрили рух на трасі Київ-Чоп

130

 27 вересня  близько 12.25 на автодорозі Київ – Чоп у с. Гадзинці кілька десятків осіб частково обмежили рух автотранспорту, рухаючись пішохідним переходом. На місці події поліцейські роз’яснюють учасникам акції недоцільність подібних методів і закликають не чинити протиправних дій.

Близько півсотні осіб частково обмежили рух на автодорозі Київ – Чоп у Житомирському районі.

Люди рухаються пішохідним переходом, пропускаючи пасажирський транспорт та автомобілі екстрених служб. Учасники протесту таким чином висловлюють незадоволення положеннями нормативно-правового акту, що регулює виділення земельних ділянок, і намагаються у такий спосіб привернути увагу уповноважених органів.

На місці події поліцейські проводять з учасниками акції роз’яснювальну роботу і наголошують на відповідальності за вчинення подібних протиправних дій, – інформує відділ комунікації поліції Житомирської області.


Нагадаємо, що зранку учасники акції протестували під стінами Житомирської ОДА. Серед них – учасники АТО з Житомира та райцентрів області. Вимагають відмінити постанову  постанову Кабміну, яка блокує виділення землі. 
 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here