Home Місто У Житомирському центрі захисту тварин аналіз крові проводять за 5 хвилин

У Житомирському центрі захисту тварин аналіз крові проводять за 5 хвилин

284

У Центрі захисту тварин в Житомирі проводять загальний та біохімічний аналіз крові у тварин, який дозволяє виявити хронічні хвороби.

Про це повідомляє сайт Житомирської міської ради.

Якщо домашній улюбленець має певні хронічні захворювання, завдяки аналізам крові, є можливість стежити за змінами в організмі, що протікають та профілактувати загострення наявних хвороб.

Забір крові на проведення дослідження здійснюється в стерильних умовах, швидко та, майже, безболісно.

Результати загального аналізу у Центрі захисту тварин готові через 5 хвилин, а біохімічного вже через годину після забору крові.

Існує багато хвороб, які протікають безсимптомно, а вже, коли з’являються перші симптоми, в організмі починають розвиватись руйнівні процеси, що в більшості випадків, не піддаються або важко піддаються хірургічному та терапевтичному лікуванню.

«Для раннього виявлення подібних захворювань варто раз на рік проводити ретельну діагностику організму. Деякі з них можна діагностувати за допомогою загального та біохімічного аналізів крові, загальний аналіз допоможе виявити: інфекційні та вірусні захворювання, дистрофічні зміни в організмі, запальні процеси, наявність анемій (недокрів’я як наслідок багатьох інфекційних хвороб), наявність гельмінтів чи алергічних реакцій», запевняють у Центрі захисту тварин.

За допомогою БІОХІМІЧНОГО аналізу крові можна дізнатися про стан внутрішніх органів (печінки, нирок, підшлункової залози, серця), стан обміну речовин, а також про наявність механічних пошкоджень скелетної мускулатури. Завдяки результатам таких досліджень ми зможемо не тільки виявити приховані захворювання, але й оперативно їх вилікувати.

Також аналізи крові допоможуть швидко встановити причину поганого самопочуття тварини, диференціювати певне захворювання від інших подібних.

Попередній запис: 067 558 77 68.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here