Home Місто У Житомирі два тижні буде низький тиск води – підключають водогін

У Житомирі два тижні буде низький тиск води – підключають водогін

709

У центральній частині Житомира впродовж наступних 10-14 діб може бути низький тиск подачі води. Це пов’язано з роботами з перепідключення новопрокладеної мережі.

Про це повідомив водоканал:

“Друзі, у нас для вас дві новини: одна – хороша, інша – потребує розуміння. Ми нарешті на фінішній прямій – завершуємо прокладання аварійної ділянки найважливішого для міста магістрального водогону. Зовсім скоро «випробування незадовільним тиском» буде позаду, а вода до тих абонентів, які пройшли це випробування, транспортуватиметься новеньким трубопроводом, який служитиме вірою і правдою щонайменше 50 років, але нам варто пережити найскладніший етап.

Сьогодні підрядна організація розпочала роботи із перепідключення новопрокладеної мережі, але цей процес, на жаль, супроводжуватиметься незручностями – тиск подачі води орієнтовно протягом 10 – 14 діб у мешканців центральної частини міста може бути незадовільним”.

Надалі будуть також проводити гідродинамічні випробування, промивка і дезінфекція трубопроводу.

На водоканалі пояснюють, що заміна 10 км зношеного магістрального водогону, якому вже за 40 і який «перепрацював» майже 20 років, дозволить скоротити витрати на ремонти та забезпечить надійне безаварійне транспортування води.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here