Головна Місто У Житомирі головна ялинка знову буде на Михайлівській – мерія оголосила тендер...

У Житомирі головна ялинка знову буде на Михайлівській – мерія оголосила тендер на понад 400 тис. грн

617
0

Цьогоріч новорічну ялинку знову прикрасять на вул. Михайлівській та офіційно відкриють 19 грудня у День Святого Миколая.

Управління культури міської ради оголосило тендер на послуги з організації новорічно-різдвяних свят з очікуваною вартістю 438 тис. грн.

Підрядна організація має забезпечити прикрашання ялинки, декорування вул. Михайлівської, а також локації у с. Вереси, святкову програму з казковими героями та забезпечити виготовлення роликів, вітань, трансляцій.

19 грудня увечері на Михайлівській запалять головну ялинку міста. У програмі – два Святі Миколаї та янголи, також виступатимуть артисти працюватимуть фотографи та відеографи. Цього року на пішохідній вулиці розмістять вказвіники із основними локаціями та новорічними маршрутами.

Також 19 грудня працюватиме паровозик із екпрес-привітаннями. Паровоз буде декорований ялинкою, червоним мішком та подарунками – все, як минулого року. Він із казковими героями їздитиме центральними вулицями міста.

Святково оформлять у Житомирі і новорічний трамвай. Він теж курсуватиме зі святковими героями.

На Михайлівській традиційно декорують мерію, балкони музичної школи та Будинку Трибеля. На балконах 25 грудня виступатимуть аніматори.

Також на Михайлівській встановлять декілька фотозон: ретро-автомобіль, вертеп, ялинки, фігура Санти зі столом та ін.

25 грудня у 5-7 локаціях міста проведуть міні-вистави з Сантою та казковими героями, а також вокальні вітання від артистів, які рухатимуться за різними маршрутами.

Нагадаємо, в минулому році за схожі організаційні послуги міська рада заплатила 290 тис. грн.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here