У Житомирі підприємство шиє бронежилети: потрібна тканина. ВІДЕО

1237
0

У Житомирі підприємство, яке займалося пошиттям спецодягу, нині виготовляє бронежилети для військовослужбовців, а також розгрузки.

Таким чином підприємство допомагає ЗСУ, зберігає робочі місця та підтримує економіку.

В день 10 працівників та волонтери можуть виготовляти 70-80 бронежилетів. Однак наразі перед ними постала гостра проблема – відсутність на ринку спецтканини «Кордура» 500-д. Її готові приймати, купувати та організовувати доставку для продовження роботи з пошиття захисту для військових.

Про це Першому житомирському розповів волонтер Максим:

«Коли настали тяжкі часи для нашої країни, ми перекваліфікувалися повністю: закупили тканину на все, що могли.

Нараз у нас працюють 10 осіб. Кожна людина в день виготовляє 5-6 бронежилетів. Ми ще долучаємо небайдужих людей. Вони приходять до нас, кажуть: руки є, хочемо допомагати. Таких у нас вже 5 осіб. Загалом у день ми можемо відшивати 70-80 бронежилетів».

Волонтер розповідає, що з тим запасом тканини, який наразі є, вони зможуть працювати ще 3 дні. Далі виробництво бронежилетів змушені будуть зупинити, якщо не знайдуть постачальників тканини.

«Нам зараз дуже необхідна тканина, яка називається «Кордура» 500-д. Чекаємо, нам 100 метрів підвезуть. Шукаємо, можливо ще десь знайдеться.

Ми потребуємо цю тканину, липучки – все, що є. Ми готові це купити. Нехай хоч хтось якимось чином покаже, де вона лежить, де базується. Самі доставку організуємо. Тому що нам дуже потрібна ця тканина, щоб вона була саме в Житомирі. І ми продовжимо виготовляти далі жилети», – розповідає Максим.

Підприємство вже з необхідним досвідом: у 2014 році виробник аналогічно допомагав українським військовослужбовцям, повністю перекваліфікувавшись на пошив бронежилетів.

Максим продемонстрував зразок бронежилету, які вже виготовили:

«Це – бронежилет із розгрузочною системою. Ззаду і спереду поміщаються пластини. Бронежилети були зроблені для саперів, тому враховані різного роду моменти.

Далі ми будемо спрощувати систему пошиття, щоб мінімізувати затрати тканини і виготовляти те, що треба хлопцям ЗСУ».

Якщо ви можете допомогти житомирському підприємству із тканиною або дати контакти фірм, які її реалізують, просимо повідомляти на email Першого житомирського: info1.zt.ua@gmail.com

Підтримуємо разом ЗСУ – наближаємо перемогу України!

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here