У Житомирі тривають заходи з розчищення русла річки Тетерів від промислового сміття та мулу. Мул там сягає висоти в понад метр. КП з експлуатації штучних споруд із залученням техніки підприємств на договірних умовах продовжить роботи. 

12 травня на виконкомі погодили заходи щодо відновлення та підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану русла річки Тетерів.

Зокрема, КП з експлуатації штучних споруд має забезпечити відновлення гідрологічного режиму річки Тетерів. Також підприємству дозволили використати будівельні відходи і грунт для влаштування технологічних карт для складування мулу.

Мер зазначив, що місто економить велику суму, адже вартість робіт у десятки разів нижча, ніж передбачено проєктом:

“За проєктом, який був зроблений, у нас 19 млн грн. А ми робимо це в 10 разів точно дешевше. Задача – прибрати цей мул повністю, бо замулення там більше метра. Потрібно дійти фактично до каміння, щоб поглибити русло річки Тетерів і щоб не було цього цвітіння води в літній період”.

Сухомлин пожартував, що закінчать роботи, коли правоохоронні органи перестануть викликати на допити працівників, водіїв екскаваторів і іншої техніки. Вони їх викликають за вирубку дерев. Мер додав, що це не жарт.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here