Головна Місто У Житомирі триває «грандіозна» реконструкція водомереж

У Житомирі триває «грандіозна» реконструкція водомереж

447
0

У Житомирі триває реконструкція 2,5 км трубопроводу Житомирводоканалу.

Частина проводу – дюкерний перехід через Кам’янку, що на ньому водоканал багато років поспіль зазнавав неабияких втрат. На початку серпня роботи обіцяють завершити.

Про це повідомляє підприємство:

«Ми в активному процесі грандіозного проєкту – реконструкції 2,5 км трубопроводу, частина якого – дюкерний перехід через Кам’янку, що на ньому водоканал багато років поспіль зазнавав неабияких втрат. Втрат тієї очищеної та знезараженої води, яка марно витікала в річку, втрат, яких неозброєним оком не було видно, а тому можна їх просто закрити. Аварійний стан дюкера та магістрального трубопроводу воліли не помічати, бо розуміли, що його заміна – непроста робота, яка потребуватиме докладання величезних зусиль, серйозних капіталовкладень, коштуватиме комфорту».

Підрядна організація провела земельні роботи щодо водопроводу по вул. Каховській та вирішили, що єдиний вихід, який дозволить продовжити роботи — повністю вивести його із експлуатації.

«Він настільки дірявий, що процес паралельного прокладання нового та функціонування старого трубопроводу виявився неможливим — через дірки нестримно витікала вода і затоплювала місце проведення робіт», – деталізували на водоканалі.

Трубопровід на вул. Каховській — частина одного із найбільших магістральних трубопроводів Житомира. За рік проклали 1,5 км цієї водопровідної мережі, яка підлягала нагальній реконструкції. Оновлений водогін тягнеться через 18 вулиць міста. У липні планують прокласти 160 м склопластикової та 300 м поліетиленової водопровідної труби.

Наразі підрядна організація вже розпочала роботи зі зварювання поліетиленових труб, які методом санації будуть прокладені до водопровідної камери, що знаходиться на Кам’янці.

Далі мають перейти до реконструкції останніх 600 м трубопроводу по той бік річки.

Це буде фінішем проєкту у рамках програми “Розвиток міської інфраструктури — 2”, у результаті чого в Житомирі буде перекладено майже 10 км найбільш аварійних водопровідних мереж міста. 

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here