Головна Місто У Житомирі водоканал добу буде проводити дезінфекцію мереж

У Житомирі водоканал добу буде проводити дезінфекцію мереж

747
0

У Житомирі упродовж доби з 22:00 год. 28 червня до 22:00 год. 29 червня водоканал будетпроводити планову промивку та дезінфекцію мереж. Житомирян просять зробити запас води та попереджають, що у цей час не використовувати воду для приготування їжі.

«Дезінфекція водопровідних мереж та резервуарів питної води проводиться щороку у весняно-літній період задля запобігання поширення інфекційних захворювань через питну воду. Методи знезараження води спрямовані на знищення патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів», – зазначили на підприємстві.

Вода буде придатна для санітарно-гігієнічних та побутових потреб.

На водоканалі зазначають, що після промивки може погіршитися якість води. 

Причиною цього є потрапляння у воду осаду. На мережах перед будинками стоять різні технічні засоби: пожежні гідранти, засувки, які з часом ржавіють. Вода під час промивки може їх збурити, і, відповідно, іржа піде у мережі. Водночас накопичений у трубах осад може потрапляти у крани через старі внутрішньобудинкові мережі. 

Щоб позбутися цієї проблеми, необхідно спустити воду та, зателефонувавши на номер: 0412 24 08 10, залишити в аварійно-диспетчерській дільниці заявку на промивку прибудинкової мережі.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here