Home Кримінал У Житомирі викрили наркокартель з місячним оборотом у 1,5 млн грн

У Житомирі викрили наркокартель з місячним оборотом у 1,5 млн грн

430

Наркокартель у складі 6 осіб викрили у Житомирі. Щоденно вони могли збувати 300 закладок у місті, місячний оборот – 1,5 млн грн.

Про це повідомили в прокуратурі та СБУ області.

Організувала злочинне угруповання 55-річна жителька Одещини, щло переїхала на Черкащину.

Вона долучила ще 5 учасників з інших регіонів. Кожен займався своєю ділянкою роботи: кур’єрською доставкою розфасованого товару, контролем надходження коштів. Серед них – 32-річний житомирянин.

“Нині встановлено, що жителька м. Жашкова організувала збут наркотичного засобу – метадону наркозалежним жителям м. Житомира. Для цього серед знайомих з Черкаської та Київської областей та м. Житомира вона підібрала спільників, віком від 22 до 39 років. Важливим критерієм «відбору» для участі у «бізнесі» став їх злочинний досвід, у тому числі й притягнення до кримінальної відповідальності за наркозлочини”, – повідомили у правоохоронних органах.

Під час обшуку в автомобілі  «Ford» наркокур’єра – 32-річного житомирянина виявили і вилучили більше 152 полімерних згортків із метадоном, який він перевозив для подальших закладок.

Також за місцем проживання учасників злочинного угруповання виявлено телефони, ноутбук, банківські картки, чорнові записи та майже 150 тис. грн у різних національних валютах. На вилучені речі накладено арешт.

Шістьом учасникам оголосили підозри. Стосовно підозрюваних застосовано запобіжні заходи.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here