Головна Місто У Житомирі за Панчішною фабрикою побудують 9-поверхівку

У Житомирі за Панчішною фабрикою побудують 9-поверхівку

5811
0

9-поверхівку на три секції і 171 квартиру планують побудувати у Житомирі за Панчішною фабрикою.

Як стало відомо Першому Житомирському, багатоповерхівку побудують за адресою вул. Богунська, 37. Це буде ЖК “Житомир молодіжний”, а фінансує розроблення ДПТ – ЖК “ГРІН-ТАУН”.

Наразі ведуть підготовчі роботи, частина із них – це видалення близько 80 дерев.

4 серпня мерія повідомила про початок врахування пропозицій громадськості щодо розроблення проєкту містобудівної документації на ділянці з кадастровим номером 1810136300:03:031:0061.

За кадастровою картою, земельна ділянка площею 0,85 га перебуває в комунальній власності та має цільове призначення під будівництво багатоквартирного житлового будинку.

Згідно детального плану території, який розробляв ЖК “Грін-Таун”, крім багатоповерхівки, на ділянці побудують  дитячий і спортивний майданчики, зону для відпочинку, парковку для близько сотні авто та велопарковку.

Детальний план розробили на підставі рішення міської ради від 18.12.2017 року, №893.

Громадські   слухання щодо забудови відбудуться 9 вересня об 11:00 год. у департаменті містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради (вул. Покровська, 6, 2-й поверх).

Згідно даних Youcontrol, ОК “ЖК “ГРІН-ТАУН” зареєстрований у 2020 році. Серед засновників – Олександр Малькут, який будує у Житомирі ЖК “Олімпійський”.

Обслуговуючий кооператив ЖК “Житомир молодіжний” зареєстрований у 2017 році. Керівник – Артем Бандилко.

Також відомо, що поблизу цього ЖК та Панчішної фабрики планують побудувати “Епіцентр”.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here