У Житомирі завершують реконструкцію 2 скверів на 9 мільйонів. ВІДЕО

223
0

У Житомирі у 2023 році планувалося провести капітальний ремонт 12 скверів. На цей момент облаштували 5 скверів, тендери щодо інших 7 скверів скасували через гостру критику з боку житомирян щодо нерозумного витрачання коштів у часи війни.

Наразі ведуть завершальні роботи з реконструкції двох скверів – на вул. Київська-Князів Острозьких (5,5 млн грн) та на вул. Івана Сльоти (3,5 млн грн).

Тендери на ці сквери відбулися наприкінці весни.

Про це у коментарі Першому житомирському повідомив начальник управління капітального будівництва В’ячеслав Глазунов.

«На сьогоднішній день маємо два сквери на завершальному етапі реконструкції. Ці закупівлі були оголошені в травні. Відбулися тендери, підписані договори, підрядник розпочав роботу. Щодо скверу на Івана Сльоти, то він також на завершальному етапі. Щодо скверу на перехресті вулиць Київської та Князів Острозьких, вже виконано 40% робіт. Згідно з графіком робіт, наданим підрядником, роботи мають бути завершені до 30 листопада. Вартість ремонту на перехресті вулиць Київської та Князів Острозьких становить 5,5 млн гривень, а на сквері на Івана Сльоти – 3,5 млн гривень», – розповів В’ячеслав Глазунов, начальник управління капітального будівництва.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here