У Житомирі збереться комісія щодо законності знесення колишнього кінотеатру на Путятинському

2003

У Житомирі на майдані Путятинському 4 жовтня розпочали зносити будівлю колишнього кінотеатру та ІПСТ. Це викликало резонанс та обурення в житомирян. 

Тому 26 жовтня о 10:00 за адресою майдан С. П. Корольова, 6, каб. 25 (управління державного архітектурно-будівельного контролю ЖМР) відбудеться засідання комісії з розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності. Тема обговорення – “Неправомірне будівництво по майдану Путятинському 4, в м. Житомирі”.

Нагадаємо, після початку робіт зі знесення будівлі на сайті мерії опублікували проєкт рішення сесії щодо зміни цільового призначення земельної ділянки за адресою майдан Путятинський, 4 із “земель житлової та громадської забудови” на “будівництво та обслуговування будівель торгівлі”. Заявник –  депутат облради Володимир Кропивницький.

Як відомо, приміщення перебуває у приватній власності, однак земельна ділянка – в комунальній власності, з правом постійного користування ТОВ ІПСТ. Таким чином для початку нового будівництва потрібні окремі дозволи та зміна цільового призначення.

За джерелами Першого житомирського, після знесення будівлі планують побудувати 3-4-поверховий торгово-офісний центр.

Як виглядає будівля кінотеатру через два тижні після початку демонтажу – дивіться у відео та на фото.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here