Чотири багатоповерхівки для понад 400 переселенців планують побудувати в Житомирі. 

Житло побудують а кошти Єврокомісії, за грантові 8 млн євро також облаштують квартири меблями і технікою. Із міського бюджету витратять 76 млн грн на підведення мереж, благоустрій та укриття. 

Будинки хочуть здати в експлуатацію у 2024 році.

Про це інформує міська рада:

“Наразі розробляється проєкто-кошторисна документація на будівництво. Будинки  на чотири поверхи збудують за кошти Єврокомісії. За грантові кошти і облаштують квартири базовими меблями й  побутовою  технікою. Сума гранту – 8 млн євро. Підведення інженерних мереж, благоустрій території та облаштування укриття здійснюватиметься за кошти місцевого бюджету: на сьогодні попередньо передбачено 76 млн грн”.

Орієнтовна кількість квартир –  не менше 110.

За такою ж програмою будуватимуть житло для переселенців у Чернівцях, Дубно, Ковелі та Макарові. Підрядники будуть визначені у 2023 році для виконання контрактів.

Будівельні компанії, які бажають взяти участь у проєкті та будівництві житла у Житомирі, запрошуються  до попереднього відбору. 

На сайті міської ради опубліковано оголошення щодо запрошення компаній до попередньої кваліфікації будівництва житла для ВПО.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here