Головна Місто У житомирському скейт-парку планують встановити вуличні меблі

У житомирському скейт-парку планують встановити вуличні меблі

317
0

У рамках проведення Європейського тижня мобільності, що відбудеться з 20 по 25 вересня, новостворений скейт-парк облаштують спеціальними меблями для зручності користувачів майданчику.

Про це під час засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради 15 вересня розповів директор «Агенції розвитку міста» Борис Пахолюк.

За його словами, наразі є потреба у забезпеченні скейт-парку вуличними меблями, щоб у користувачів була можливість залишати одяг та речі на території майданчику і мати всі комфортні умови для спортивних занять.

«У новому просторі для активного дозвілля, мова про скейт-парк, є велика кількість користувачів, які відзначають, що їм потрібні  вуличні меблі, де вони могли б розміщувати свої речі. Зараз вони зробили там імпровізований стілець, де можна залишати речі, і також вони просять додатково облаштувати глядацькі зони, де можна буде сидіти і споглядати за тим, як хлопці виконують свої рухові активності. У рамках тижня мобільності ми пропонуємо виготовити вуличні меблі і влаштувати їх на цьому майданчику», – повідомив Борис Пахолюк.

Члени виконавчого комітету пропозицію підтримали одноголосно.

Нагадаємо, офіційне відкриття скейт-парку на Новому Бульварі відбулося 15 травня. На новій спортивній локації діти та молодь катаються на скейтбордах, самокатах, роликах і BMX-велосипедах і у вечірню пору – дивіться фоторепортаж.

Читайте також: У Бердичеві побудують скейт-парк, вдвічі дорожчий, ніж у Житомирі

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here