Home Місто У зоні АТО загинула 23-річна медсестра з Житомирщини

У зоні АТО загинула 23-річна медсестра з Житомирщини

437

 "На Луганщині  загинула старша медична сестра медичної роти  10    окремої гірсько-штурмової бригади Сабіна Галицька – жителька с. Бастової Рудні, Житомирської області (1994 року народження). Сабіна Станіславівна служила в ЗСУ за контрактом із квітня 2016 року", – йдеться на сторінці Ємільчинської селищної ради у соцмережі.

Про це також повідомляють волонтери та військові, відзначаючи, що дівчина загинула під час ворожих обстрілів зі сторони окупантів, коли надавала медичну допомогу цивільному населенню. Ще один військовий, який перебував біля неї в цей час, отримав поранення.

"Російські окупаційні війська на Донбасі не лише продовжують порушувати Мінські домовленості, але й перейшли будь-яку зрозумілу людському розумові межу у своїх звірячих вчинках. Під час надання цивільному населенню медичної допомоги були обстріляні наші медики. Загинула наша сестра – медик, військовослужбовець і людина з великим серцем – Сабіна. Ще одного військовослужбовця поранено", – пише користувач Viktoria Kopieiko

"Ми на днях переписувались, домовились зустрітись в березні. Я так чекала твого приїзду, щоб тебе побачити, ми не бачились півроку. Ти мені була як старша сестричка, яка мене завжди підтримувала. Сабінка  – моя найкраща, тобі було тільки 23 рочки, ти так любила життя", – написала на сторінці Сабіни подруга Маріана.

Сабіна Станіславівна Галицька народилася 20 вересня 1994 року в місті Новограді-Волинському. 

Донедавна була зареєстрована в селі Бастова Рудня, Ємільчинський район Житомирської області. 

Закінчила Новоград-Волинський медичний коледж (2010-2014, освіта середня спеціальна, фельдшер). Після коледжу – з січня 2015 року – працювала в Барашівській дільничій лікарні (с. Бараші Ємільчинського району, акушер), надалі – в центральній районній лікарні смт Ємільчине. 

Служила у військовій частині А4267 (10 огшбр). Посада – старша медична сестра приймально-сортувального відділення медичної роти. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here