Home Місто У Рівненський зоопарк перевезли рись, яку знайшли в Житомирі. ФОТО

У Рівненський зоопарк перевезли рись, яку знайшли в Житомирі. ФОТО

201

Рись євразійська 24 січня переїхала до Рівненського зоопарку.

Як вже повідомлялось, 21 січня на території Комунальної установи «Обласного медичного центру вертебрології і реабілітації» Житомирської обласної ради знайшли рись, якій лікарі – ветеринари надали кваліфіковану допомогу та перевезли для тимчасового перебування до КП «Центр захисту тварин» Житомирської міської ради, в якому тимчасово перебувала Червонокнижна рись.

24 січня, близько 13 години працівник Державної екологічної інспекції Поліського округу та лікар-ветеринар КП «Центру захисту тварин» Житомирської міської ради дику тварину в спеціально обладнаному автотранспорті вивезли до Рівненського зоопарку. Для безпечного транспортування рись було введено у седативний стан. Для транспортування тварини Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів видано відповідне ветеринарне свідоцтво.

Наразі рись знаходиться на території Рівненського зоопарку, її оглянули спеціалісти та надали висновок, що перевезення дикої тварини пройшло добре без особливих психологічних та фізичних травм для неї, та яка на даний час почуває себе добре.

За словами директора зоопарку Червонокнижна тварина місяць буде знаходитись на карантині, щодня оглядатиметься лікарями та буде під особливим наглядом.

Довідково: Рись (Lynx Lynx) – хижі ссавці, родина – Котові. Наразі найбільша чисельність рисі в 350-400 особин нараховується в Карпатах. На території Полісся до 80-90 особин. За даними Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства на території Житомирської області нараховується 34 особини Червонокнижної рисі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here