Home Місто У ЗСУ зафіксували вже 10 випадків захворювання на коронавірус

У ЗСУ зафіксували вже 10 випадків захворювання на коронавірус

208

У Збройних силах України зареєстрували 10 випадків захворювання на коронавірус. Один з них летальний.

За добу зафіксували три нових випадки COVID-19: два у Мелітополі та один у Вінниці.

Про це повідомляє командування Медичних сил ЗСУ.

Так у військовослужбовця Вінницького гарнізону, який після погіршення стану здоров’я був 09 квітня госпіталізований до Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону з попереднім діагнозом «пневмонія», після відповідного обстеження та проведення ПЛР тестування, сьогодні підтверджено захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2. Даний військовослужбовець з 03 квітня знаходився на амбулаторному лікуванні під наглядом медичної служби. Проведені експрес-тести двічі давали негативний результат. Військовослужбовець отримує симптоматичне лікування. Наразі стан його здоров’я задовільний.

Також захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19 підтверджено у 2 військовослужбовців однієї з військових частин Мелітополя. З 09 квітня вони перебували на самоізоляції після контакту з військовослужбовцем, у якого було підтверджено захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2. Сьогодні надійшли результати їх ПЛР тестування, які підтвердили факт захворювання. Наразі стан здоров’я військових задовільний. Вони проходять лікування у домашніх умовах під наглядом медичної служби.

Військові, які мали з ними контакти відправлені на самоізоляцію. У разі появи симптомів ГРЗ у них буде взято проби для проведення дослідження щодо можливого захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

Загалом на ізоляції (в тому числі самоізоляції) знаходиться 145 військовослужбовців.

Нагадаємо, наразі на Житомирщині зареєстровано 52 випадки COVID-19.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here