Home Місто Учасник АТО з Житомира Олександр Швецов зустрівся із Папою Римським. ФОТО

Учасник АТО з Житомира Олександр Швецов зустрівся із Папою Римським. ФОТО

208

«Українські прочани, – Христос Воскрес! – які брали участь у міжнародному військовому паломництві до Люрду. Не перестаю випрошувати в Господа миру для дорогої української землі.», – ці слова сказав Папа Франциск наприкінці загальної аудієнції, що відбулася 24 травня  на площі Святого Петра у Ватикані.

 Зокрема, від 19 до 21 травня 2017 року в Марійському відпустовому центрі Люрді у Франції відбувалося вже 59-те з черги Міжнародне Військове паломництво. Цьогорічна його тема була: «Даруй нам мир». Від 1996 року регулярну участь в цих прощах також бере українська делегація, а після його завершення її члени відвідують Рим і Ватикан. В програмі цих відвідин завжди передбачена участь в загальній аудієнції.

Читайте також: "Побачивши мій протез, діти називають мене Робокопом". – житомирянин Швецов

В Люрді, під проводом владики Михаїла Колтуна, Керівника Департаменту УГКЦ у справах душпастирства силових структур України, побували представники Міністерства оборони України та Генерального штабу, учасники АТО, офіцери, курсанти, солдати Збройних сил України, прикордонних військ та Національної гвардії України, капелани. У делегації є поранені військові.

Читайте також: Житомирянин Олександр Швецов із протезом ноги взяв участь в «Іграх героїв». ВІДЕО

Був у їх числі і 29-річний житомирянин Олександр Швецов – демобілізований боєць 30 бригади, учасник мультимедійного проекту "Переможці",  "Ігри героїв", ін.  Після поранення у зоні АТО він втратив ногу, пройшов протезування і реабілітацію.

Читайте також: Порошенко зустрівся з Латвії з ветераном АТО на протезі – житомирянином Швецовим

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here