«Українська команда» та Ігор Гундич забезпечили ще один садок у Житомирі меблями для укриття. ВІДЕО

777
0

Волонтери з “Української команди” у Житомирській області передали нову партію шкільних меблів до дитячого садка №25 у місті Житомир. Ця поставка включала столи, стільчики і шафи. Меблі в хорошому стані і можуть задовольнити потреби в облаштуванні тимчасових укриттів, які стали необхідними через воєнний стан та збройну агресію РФ проти України.

Про це розповів керівник волонтерського штабу Ігор Гундич:

«Дійсно, попит на такі меблі перевищив наші очікування. На жаль, наш ворог активно обстрілює територію України, зачіпаючи як військові, так і цивільні об’єкти. Тому, хоча меблі не є новими, вони все ж можуть закрити питання облаштування тимчасових укриттів, що інакше вимагало б значних фінансових витрат. Ми вже в сьомий раз передаємо дитячі меблі для закладів освіти, і кількість заявок від освітян та батьків дітей постійно зростає. Однак, ми засмучені обмеженими можливостями і зараз здатні надавати допомогу лише першим, хто звернулися. Ми зобов’язані дивитися далі по потребах та своїм можливостям. Якщо з’явиться можливість допомогти ще комусь меблями, ми обов’язково нею скористаємося. Серед тяжких обставин, ми залишаємося віддані своїм зусиллям допомагати тим, хто цього потребує».

За словами освітян, кошти, виділені з міського бюджету на облаштування укриттів, використовуються головним чином на будівельні роботи, залишаючи питання комфорту на другому плані. Тому будь-яка допомога, що стосується облаштування та наповнення навчального простору в тимчасових укриттях, викликає радість серед освітян. Вони розуміють, що комфортні умови для дітей є важливим психологічним фактором, що дозволяє дітям відволіктися від переживань.

«Основне завдання, яке стоїть перед закладами освіти, це створення безпечних умов для перебування учасників навчального процесу. Ми цілий рік працювали над облаштуванням укриття, але мали певний брак меблів, бо на це не виділялося додаткових коштів. Але завдяки небайдужим людям, благодійному фонду “Українська команда” на чолі з Ігорем Гундичем, які нам подарували багато меблів, зокрема столи, стільчики, ростоміри і ще багато різних та необхідних речей, які дуже потрібні дітям у дошкільному закладі. Подивіться, які якісні меблі! Ми вже знаємо, як ми їх розмістимо в укриття та які дії будемо виконувати там. Зробимо все можливе, щоб використати їх на благо дітей. Адже діти в укритті повинні мати таке ж яскраве дитинство. Ми пильнуємо, щоб дитинство наших малюків було щасливим», – зазначила Галина Шиманська, директорка ДНЗ №25.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here