Home Місто Українці нещасливі на роботі – опитування

Українці нещасливі на роботі – опитування

197
Лише кожен шостий українець вважає себе щасливим на роботі. При цьому більшість переконана, що щастя в житті не можливе без успіхів у кар’єрі. Про це свідчать результати опитування, проведеного Міжнародним кадровим порталом hh.ua. У ньому взяло участь 2 623 респонденти з усіх областей України.
 
Лише 14,72% опитаних завжди почуваються щасливими на роботі,  37,48% – інколи. 17,16% респондентів відповіли, що робота їх пригнічує і не приносить радості. 8,12% не шукають щастя в роботі і зізнаються, що працюють лише заради грошей. Кожен п’ятий не зміг відповісти на запитання, чи вважає себе щасливим на роботі, пише Gazeta.ua.
 
Кожен четвертий з опитаних переконаний – щастя в роботі можливе, коли займаєшся тим, що тобі подобається. 25,51% вбачають щастя в стабільних доходах і впевненості в завтрашньому дні, 10,06% – в хорошому колективі. 9,76% вважають успіхи в роботі неможливими без визнання їхніх заслуг роботодавцем. 3,66% будуть щасливими, якщо отримуватимуть важкі завдання. 24,5% респондентів не змогли відповісти на запитання, без чого неможливе щастя в роботі.

Столичний психолог Руслана Безпальча радить покидати роботу, яка не подобається: "Багато людей нарікають, що робота їх не влаштовує. Типу "за такі гроші – така й якість". То йдіть і шукайте іншу роботу і не псуйте ні собі, ні колегам життя. Робота займає велику частину нашого життя, тому не можна багато часу віддавати на поталу незадоволенню, депресії, агресії, душевному сум’яттю. Якщо людина працює без задоволення, то це одразу ж позначається на її здоров’ї, тому варто до цього ставитись особливо серйозно".
 
Також психолог радить керівникам звертати увагу на підлеглих. "Не все вимірюється грошима й гонорарами. Інколи гарне ставлення та порозуміння в колективі може значно підвищити якість і ефективність роботи. Увага – це буде більший стимул, ніж гроші, адже кожна людина хоче відчувати повагу й увагу до себе", – наголошує Руслана Федорівна.
 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here