Home Місто Українці в інтернеті купують засоби індивідуального захисту

Українці в інтернеті купують засоби індивідуального захисту

142

В інтернеті повним ходом йде торгівля речами для індивідуального захисту. Так, відразу після початку вчорашніх зіткнень мітингувальників і міліції, на сайті оголошень Slando суттєво зросла кількість запитів і пропозицій протигазів, бронежилетів, шоломів і т.д.

Масово продаються і купуються старі радянські протигази. Зокрема, найпопулярнішою модифікацією є ДП – 5, оскільки його вартість в повному комплекті стартує від 20 гривень. Більш сучасні моделі можуть коштувати від кількох сотень до тисяч гривень.

Також істотно збільшилася кількість пропозицій бронежилетів. Продаються як старі і вживані, так і абсолютно нові сучасні моделі. Ціни стартують від 400 гривень. Трохи дешевше обійдуться бронежилети для пейнтболу – 120 грн.

Активним попитом користуються також страйкбольні аксесуари і спортивна захисне екіпірування. Зокрема, збільшився попит на всі види шоломів, а також на комплекти хокейної екіпіровки.

Нагадаємо, активні зіткнення почалися в Києві, на вулиці Грушевського, 19 січня і тривають досі. Міліція застосувала проти людей світлошумові гранати, сльозогінний газ і почала стріляти гумовими кулями.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here