Home Місто Укртрансбезпека запроваджує електронний кабінет перевізника та контролюватиме таксистів

Укртрансбезпека запроваджує електронний кабінет перевізника та контролюватиме таксистів

156

 Державна служба України з безпеки на транспорті до кінця 2018 року планує запустити в роботу електронний кабінет перевізника та запровадити процедуру врегулювання нелегальних перевезень.


Про це сказав сьогодні, 1 грудня, перший заступник голови Укртрансбезпеки України В’ячеслав Дідківський під час комісії з питань безпеки дорожнього руху.

«Ми маємо багато функцій, які визначені положенням, але не маємо інструментів для їх реалізації. Найближчим часом запланований інфраструктурний день у Верховній Раді України. Ми підготували ряд законопроектів – починаючи з таксі і закінчуючи габаритно-ваговими комплексами, щоб розширити наші можливості», – сказав В’ячеслав Дідківський.

Він додав, що на ринку працює суб’єкт, який не декларується жодним законодавчим актом – це диспетчерська служба. Де-факто вони присутні на ринку, а де-юре – жодних вимог для них немає. Цим ускладнюється процедура врегулювання перевезень. Законопроект чітко визначає вимоги, критерії, систему контролю тощо.

Крім цього, Укртрансбезпеки вносить зміни у ліцензійні умови – до кінця наступного року буде запроваджений електронний кабінет перевізника, де він зможе отримати ліцензію не виїжджаючи у Київ і не створюючи черги.

«Вже є фінансування із бюджету представництва ЄС в Україні, вже розроблене технічне завдання та вже розробляється програма. Також до кінця року всі бази даних, всі адміністративні послуги будуть переведені в електронний вигляд. Всі питання, які виникають в частині видачі дозволів, мають бути мінімізовані шляхом отримання бронювання даного дозволу в електронному вигляді, а вже програма буде приймати рішення. 3-4 дні дозвіл не забрали – він анулюється і надається можливість іншому перевізнику», – додав В’ячеслав Дідківський.

Також на комісії представники райдержадміністрацій та ОТГ напрацьовували спільні рішення, щоб належним чином розпочати зимовий період.

Нагадаємо, що Житомирщина отримала 3 пересувні габаритно-вагові комплекси.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here