Home Місто Умовна пожежа, евакуація, вибухи: в школах Житомира пройшли Дні цивільного захисту. ФОТО

Умовна пожежа, евакуація, вибухи: в школах Житомира пройшли Дні цивільного захисту. ФОТО

124

У рамках Тижня знань дітьми правил безпеки життєдіяльності, 18 квітня для учнів Житомирських загальноосвітніх шкіл №36 та №16 працівники ДСНС спільно із педагогічними колективами навчальних закладів, працівниками міської організації Червоного Хреста України, газової служби, вибухотехніками Національної поліції та журналістами провели Дні цивільного захисту.

Розпочиналися заходи з відкритого уроку на тему «Вибухонебезпечні предмети – це небезпечно». Фахівці Служби порятунку за допомогою плакатів та листівок наглядно продемонстрували школярам, як можуть виглядати різні вибухонебезпечні предмети, особливу увагу рятувальники приділили навчанню дітей правилам безпеки при виявленні таких знахідок. Крім того, щоб діти не забули щось важливе, кожен із учнів отримав тематичні пам’ятки та листівки.

Далі на лінійці фахівці Управління ДСНС в області довели до присутніх правила безпечної поведінки у побуті та на вулиці та наголосили на значенні заходів в формуванні стереотипів безпечної поведінки та поведінки в разі виникнення НС. На високому рівні були організовані та проведені практичні заняття «Підбір та одягання протигаза», які плавно переходили в навчально-тренувальне заняття для старшокласників «Основи медичних знань».

Найочікуванішим заходом були  практично-тренувальні заняття з евакуації учнів за сигналом «Увага всім!». Всього за хвилину учні, вчителі та обслуговуючий персонал залишили приміщення пустими. Спостерігачі залишилися задоволеними евакуацією. Вибухом емоцій стало для школярів поява пожежного автомобіля та знайомство з рятувальниками, які продемонстрували техніку та її можливості. Учні приміряли справжній бойовий одяг. Крім того представники Червоного Хреста навчали школярів правилам надання першої медичної допомоги та проводили конкурси.

Дні цивільного захисту проведено цікаво та повчально. Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here