Головна Місто Унікальна реліктова рослина на Україні

Унікальна реліктова рослина на Україні

5413
0

У наш час ландшафтний дизайн грає важливу роль під час благоустрою прибудинкових територій, присадибних, дачних ділянок. Створення затишної, привабливої атмосфери допомагає підняти настрій, покращити самопочуття, укріпити здоров’я та зблизитися з природою. Серед розмаїття рослин особливу увагу дендрологів, шанувальників флори приваблює дивовижне дерево Гінкго білоба, що належить до реліктових рослин. Його історія розвитку складає понад 300 млн. років. Садовий центр «Клуб рослин» надає можливість стати власником ендемічної, роздільно статевої рослини. Детальна інформація про унікальне дерево надана на веб-сторінці https://plants-club.ua/ru/ginkgo-khvojnye .

Його листя, ширина якого може досягати 8 см, має незвичайну форму та схоже на віяло.

Що потрібно враховувати при виборі саджанців реліктової рослини?

Прийняття рішення замовити саджанці Гінкго білоба дозволяє стати власником унікального дерева, яке є пам’яткою природи світового значення та занесене до Червоної книги МСОП. До критеріїв вибору реліктової рослини належать:

– вид, рід дерева; максимальна висота рослини;

– ступінь вологолюбності, світлолюбності та листопадності;

– річний приріст та кольоровий відтінок стовбура, листя;

– об’єм контейнера та особливості, умови висадки унікального дерева;

– форма та розмір крони, листя;

– ступінь стійкості до негативного впливу оточуючого середовища;

– вимоги до складу, характеристик ґрунту; сприятливі умови для ефективного росту та розвитку реліктової рослини.

Замовлення саджанців Гінкго білоба є заставою придбання лікарської рослини, яка широко використовується у східній медицині. На території України реліктове дерево з багатовіковою історією з’явилося в 1818 році.

Особливості та переваги

Унікальна рослина Гінкго білоба має надзвичайні лікарські властивості, сірий стовбур, вигнуті гілки. Листя відрізняються оригінальним жилкуванням, що має вигляд розкритого від черешка віяла. Для розмноження реліктової рослини використовується насіння та вегетативний спосіб із застосуванням живцювання. Дерево Гінкго білоба, як і туя Брабант, фотознімки якої представлені на сайті https://plants-club.ua/ru/thuja-occidentalis-brabant-roslyny-khvoyni-roslyny-tuya, має ряд незаперечних переваг.

У їхній перелік занесено:

– підвищена стійкість до низьких температур, негативної дії патогенної мікрофлори, паразитарних комах, забрудненої екології, сонячного випромінювання;

– наявність оригінальної форми листя; довговічність, підтверджена багатовіковою історією реліктової рослини, яка не має аналогів серед представників флори;

– відсутність особливих вимог по догляду за рослиною, які б призводили до великих трудових та грошових витрат;

– доступна вартість саджанців унікального дерева.

Придбання саджанців Гінкго білоба дозволить отримати насолоду від появи на прибудинковій території, присадибній, дачній ділянці унікального, реліктового дерева.

Цілющі властивості

Лікувальні властивості рослини, занесеної до Червоної книги МСОП, використовуються в сучасній медицині багатьох країн світу.

Листя Гінкго білоба використовується з метою:

– зупинення процесів передчасного старіння;

– ведення ефективної боротьби з вільними радикалами та надання антиоксидантного ефекту;

– покращення кровообігу по капілярам, судинам, артеріям, функціонування дихальної системи та серця;

– відновлення діяльності мозку, покращення пам’яті, інтелектуальних здібностей;

– запобігання розвитку метастазів при онкологічних хворобах.

Також листя Гінкго білоба використовується у косметології для виробництва засобів для антивікового догляду. Вирощування унікального реліктового дерева завжди принесе гарний настрій та багато приємних хвилин.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here