Home Місто Уродженець Чуднова Олег Свинарчук йде на вибори як самовисуванець на окрузі в...

Уродженець Чуднова Олег Свинарчук йде на вибори як самовисуванець на окрузі в Черкасах

174

Олег Свинарчук, президент автокорпорації "Богдан", подав до Центральної виборчої комісії документи для реєстрації кандидатом у народні депутати на повторних виборах до парламенту у 194-му окрузі (Черкаси).

Про це повідомляє  "Інтерфакс-Україна".

 

Свинарчук працює в Черкасах вже понад 15 років.

Президент автокорпорації "Богдан" брав участь у створенні з "нуля" великих підприємств у Черкасах, на яких працюють тисячі людей, і міг би зробити більше з урахуванням заморожених проектів у місті та планів створення спільних підприємств.

У програмі кандидата в депутати зазначається, що він не має наміру входити в парламентську більшість у її нинішньому форматі і голосуватиме лише особисто. Він має намір обстоювати інтереси жителів Черкас, "надавши місту законодавчий стимул для розвитку".

Довідково:

О.Свинарчук народився в 1970 році в м.Чуднів (Житомирська обл.), має вищу освіту – у 1993 році закінчив Київський автодорожній інститут за спеціальністю "організація перевезень і управління на транспорті.

З 1997 до 2012 роки обіймав посаду заступника генерального директора ЗАТ "Укрпромінвест", з 2005 року за сумісництвом – президента корпорації "Богдан", а з 2012 року – президентом корпорації за основним місцем роботи.

О.Свинарчук одружений, має трьох синів.


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here