Home Місто Успішний дебют команди 30+ із Житомира у телепроекті ”Ліга Сміху”. ВІДЕО

Успішний дебют команди 30+ із Житомира у телепроекті \”Ліга Сміху\”. ВІДЕО

818

На  телеканалі «1+1» 2 березня стартував четвертий сезон Чемпіонату України з гумору «Ліга Сміху» виробництва студії «Квартал 95» і Drive Production.

Головною особливістю нового сезону стала оновлена тренерська панель. Так, судити команди будуть учасники «Танці з зірками» Оля Полякова та Олександр Ткач, суддя проектів «Модель XL» і «Танці з зірками» Влад Яма, тренер «Голос. Діти» Надя Дорофєєва, ведучий «Розсміши коміка» Ігор Ласточкін, член журі «Розсміши коміка» Євген Кошовий і актор серіалу «Слуга народу» Станіслав Боклан.
 
Незмінним ведучим проекту залишається Володимир Зеленський.
 
Нагадаємо, що в Одесі кілька тижнів  тому відбувся відбірковий фестиваль четвертого сезону «Ліги сміху», в якому взяла участь рекордна кількість команд. 

190 колективів з 69 міст і семи країн приїхали до «південної столиці», щоб отримати свій шанс потрапити до чемпіонату. На сцені «Ліги сміху» виступили як молоді команди, так і вже знайомі глядачам.

Всі виступали в рівних умовах – хронометраж виступу становив не більше 4,5 хвилин. 20 кращих команд взяли участь в гала-концерті, який відбувся в Одесі 3 лютого і був показаний на «1+1» 3 березня
 
14 команд увійшли  до сезону і зможуть поборотися за четвертий кубок «Ліги Сміху». 
Зокрема, серед них буде і команда з Житомира – «30+». До слова, житомиряни вперше пробилися в ефіри проекту «Ліги Сміху», а у складі   «30+» виступають представники місцевих КВН-команд різних років. Відомо, що тренером команди  став актор Станіслав Боклан.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here