Home Місто В афганській війні загинуло більше 130 житомирян

В афганській війні загинуло більше 130 житомирян

112

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав відбулася зустріч голови Житомирської обласної державної адміністрації Сергія Машковського, голови Житомирської обласної ради Анжеліки Лабунської з воїнами-афганцями та учасниками бойових дій на Сході України.  

У своєму вступному слові Сергій Машковський зазначив, що в цей день ми віддаємо шану солдатам і офіцерам, які з честю та гідністю виконували свій військовий обов‘язок у горах Афганістану, пустелях Іраку, при врегулюванні конфлікту в Югославії та в інших «гарячих точках» світу. Також в цей день ми пам’ятаємо та цінуємо і тих героїв, які зараз захищають нашу країну.

«5300 солдат і офіцерів Житомирщини пройшли через випробування афганської  війни, 3280 українців загинуло тоді.  Із них 133 – житомиряни. Зараз у зоні антитерористичної операції воює  3 тисячі «афганців» і 126 бійців, на жаль, загинули», – підкреслив голова ОДА.

 Керівник області подякував воїнам за їх внесок у захист та розбудову нашої країни: «Ветерани Афганістану були у перших рядах боротьби за правду і під час Помаранчевої революції, і під час Революції гідності, і зараз боронять незалежність держави у  війні на Сході», – повідомляє прес-служба ОДА.

 За значний особистий внесок у патріотичне виховання молоді, активну життєву позицію ветерани афганської війни та учасники бойових дій були нагороджені пам’ятними медалями «25 років виведення військ з Афганістану», грамотами облдержадміністрації та обласної ради.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here