Home Місто В Бердичеві хочуть збудувати каплицю Української Автокефальної Православної Церкви

В Бердичеві хочуть збудувати каплицю Української Автокефальної Православної Церкви

77

Принаймні таке рішення міської ради вже чекає своєї черги на розгляд.

В ньому йдеться про видачу дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки комунальної власності, з метою її подальшої передачі в оренду релігійній громаді Ікони Божої Матері Скоропослушниці (Бердичівської)Української Автокефальної Православної Церкви.

Про це повідомляє «Ріо-Бердичів».

Сакральну споруду буде збудовано по вулиці Леніна 93б, позаду ресторану «Шарм», де до цього часу був заболочений пустир.

На цьому місті в свій час закордонні інвестори мали наміри звести житловий комплекс, але щось не склалось і пустир так і залишився незабудованим.

Тож його за гарною міською традицією віддали під будівництво церкви. Нагадуємо, це вже друга заболочена ділянка, що віддається під культову споруду, таким чином вже можна прослідкувати певну закономірність в діях влади, що діє за принципом «на тобі Боже, що мені не гоже».

Адже ця ділянка не є комерційно привабливою, тож її не вдасться вигідно комусь продати, чи відати комусь в оренду під будівництво чогось грандіозного. А релігійна громада сперечатись не буде і з вдячністю прийме землю, оскільки людям немає де молитись і за власні кошти віряниі осушать і піднімуть якщо треба рівень землі на потрібну висоту і т.д.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here