Головна Місто В Бердичеві на кладовищі горіли штучні квіти та вінки

В Бердичеві на кладовищі горіли штучні квіти та вінки

126
0

Минулими вихідними бердичівські кладовища відвідали десятки тисяч людей, які приїхали на могили своїх рідних та близьких. Найбільша кількість відвідувачів була, як зазвичай, на діючому кладовищі на вулиці Войкова.

Про це пишуть "Бердичівські новини".

Традиційно люди прикрашали останнє місце спочинку своїх рідних штучними квітами та вінками. І саме ця обставина ледь не стала трагічною і не призвела до значних ушкоджень та можливих жертв.

О 12.30 люди помітили спочатку дим, а потім і вогонь на одній із могил. Відзначимо, що хоча могила і знаходилася на одному зі старих секторів, у ній не так давно було здійснено поховання. На це вказувала і величезна кількість вінків, якими могилу було вкрито. Вогонь за лічені секунди охопив всю могилу, а під впливом вітру перекинувся на сусідню, яка так само було “свіжою” і теж щільно вкрита вінками.  

Доки чекали приїзду пожежних, які чергували за кілька сотень метрів, люди не розгубилися: одні почали відкидати квіти та вінки із сусідніх могил (щоб вогонь не перекинувся і на них), інші носили підручними способами воду із канави, яка знаходиться неподалік, а треті за допомогою довгих палиць намагалися розтягнути палаючі вінки у різні боки. Спільними зусиллями вогонь вдалося погасити ще до приїзду пожежних. Важко навіть уявити, якими могли б бути наслідки, коли б вогонь пішов “гуляти” по інших могилах, адже штучні синтетичні квіти загоряються миттєво.

Попередньою версією займання є залишення на одній із підпалених могил свічки чи пластмасової лампадки.

 

 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here