Home Місто В Бердичеві перейменували вулицю на честь загиблого бійця АТО. ВІДЕО

В Бердичеві перейменували вулицю на честь загиблого бійця АТО. ВІДЕО

133

Бердичівляни попрощалися із загиблим на сході України земляком 40-річним Валерієм Вітківським. Сумна звістка сколихнула мешканців міста наприкінці минулого тижня, йдеться у сюжеті "ВІК".

Олексій Ястремський, бердичівлянин: «Хто може виправдати і з якими геополітичними інтересами таку біду? Я знав його особисто, він працював на підприємстві на базі колишнього шкіроб’єднання. Весь колектив говорив про нього тільки добре. Він був дуже приємний, працьовитий. Це велика втрата взагалі для України. Не можна передати біль… Він загинув від розриву снаряду «града». Перед цим він телефонував, спілкувався зі своїм керівником, вітав його з Днем народження».

Чоловік навчався у 17-ій школі та 33-му професійно-технічному училищі. Родом Герой України з Козятинщини, у Бердичеві мешкав у мікрорайоні м’ясокомбінату.

За інформацією з військкомату, Валерій Вітківський призваний у лютому 2015-го року за мобілізацією, був рядовим 93-ої окремої механізованої бригади.

Побратим Героя: «Ми приїхали з ним разом на схід. Він був дуже сміливий, у нього трохи ноги боліли, я казав йому, щоб лишався вдома, але він не схотів. Біля мене спав, ми ділили все, ховалися від обстрілів».

Вдома на Валерія чекали мама, дружина і маленька донечка. Очікували його повернення і на місці роботи, де чоловік пропрацював 10 років без жодної догани.

Руслан Мотолига, офіцер відділення з виховної роботи бердичівської артбригади: «На превеликий жаль, Збройні Сили України втрачають найкращих бійців, країна втрачає патріотів, сім’ї – синів, батьків, братів. Нам дуже важко втрачати своїх бойових побратимів. На лінії фронту ми зробимо все можливе і неможливе, щоб якнайскоріше прийшов спокій та мир».

Поховали Валерія Вітківського на його малій батьківщині, – у селі Бродецькому на Вінниччині. Рішенням 69-ої сесії міськради вулицю Іллічівську у Бердичеві перейменували на честь Героя.

Василь Толочко, секретар міської ради: «Всі фракції міської ради прийняли рішення перейменувати вулицю Іллічівську на вулицю Валерія Вітківського. Крім того, на школі № 17, де він навчався, буде встановлено меморіальну дошку на його честь».


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here