Головна Місто В Бердичеві планують підвищити ціну на проїзд у маршрутках

В Бердичеві планують підвищити ціну на проїзд у маршрутках

146
0

В перспективі бердичівлянам доведеться платити від 2 гривень 50 копійок до 3 гривень за проїзд у громадському транспорті – розповідають про можливі зміни вартості проїзду у міській раді. Відповідне рішення виконавчого комітету було розміщене на офіційному сайті Бердичівської міської ради ще в квітні.

Про це повідомляє "РІО Бердичів".

Остаточна вартість проїзду залежить від рішення Антимонопольного комітету України, де наразі проходить перевірка економічного обґрунтування нових цін на проїзд. Поки що точно невідомо скільки саме платитимуть мешканці за проїзд – 2,50 чи 3 гривні, але майбутня вартість проїзду це компроміс між пасажирами та перевізниками. Хоча останні вже не раз заявляли, що нинішня і майбутня ціна є для них збитковою і вже кілька років підприємці ледь зводять дебет з кредитом. Не додає їм оптимізму й те, що вже не один рік поспіль держава не вчасно і не в повному обсязі розраховується за перевезення пільгових категорій населення. Економічно обґрунтованим, на думку перевізників, був би проїзд не менше 5 грн. 10 коп., враховуючи ціни на пальне і запчастини, що зростають ледь не щодня.

Нагадуємо, у 2013 році проїзд в Бердичеві зріс до 2 гривень, але при озвученні відповідного рішення на засіданні виконавчого комітету, йшлося й про зобов’язання перевізників оснастити свої автобуси та маршрутки і автобуси GPS-навігаторами, щоб уникнути таких випадків, коли водії не виїжджають на маршрути ввечері. Також згадувалось й про оновлення рухомого складу автопарків. Поки що вищезгадані зобов’язання покладені на перевізників у процесі втілення. Коли саме і наскільки зросте проїзд читайте згодом.


 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here