Головна Місто В Бердичеві почав роботу антикорупційний комітет. ВІДЕО

В Бердичеві почав роботу антикорупційний комітет. ВІДЕО

146
0

На базі «Самооборони міста Бердичева і Бердичівського району» почав діяти антикорупційний комітет, який, розповідають в організації, покликаний боротися з хабарництвом.

Про це йдеться у сюжеті "ВІК".

Перші його кроки не забарилися: цього вівторка самооборонці звернули пильну увагу на діяльність центру надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів (у минулому – МРЕВ ДАІ).

Володимир Сенча, член «Самоборони м. Бердичева та Бердичівського району»: «Починається це з того, що ти заходиш, віддаєш документи і даєш: 10 гривень, далі 50, ще 50, потім за ще якесь незрозуміле підтвердження. Зараз є комп’ютери, усе можна легко подивитися, але за це береться 200 гривень. Це мотивується тим, що запит подається на Житомир і для прискорення відповіді треба заплатити. Народ за роки платежів і поборів просто обурився».

Цій системі треба покласти край, вирішили на одному з зібрань «Самооборони».Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here